Увечері 15 березня дівчина пішла з дому та не повернулась


Її пошуки розпочались зранку 16 березня. Окрім поліції долучились також і Павлоградські кінологи.

Групи пересувалися дуже швидко - ми дуже хотіли вірити, що встигнемо... За дуже короткий час на навігаторах пошуківців було майже 10 кілометрів: перевірено міське сміттєзвалище, великі зарослі очерету, лісосмуга.
Знов через очерет, по воді та багнюці - група продовжила пошук. Щоб вже метрів за 80 знайти ту, яку шукали... У воді. Ми дуже хотіли вірити в чудо. Та дуже намагалися встигнути. Встигнути в цей раз було просто неможливо, - написала керінвиця кінологічного загонгу Лариса Борисенко на сторінці у Facebook.

Причини загибелі дівчини з'ясовуються.