Російські окупанти вночі продовжили завдавати  ударів по залізничній інфраструктурі

 Цього разу під атакою опинилася Харківщина.

Унаслідок обстрілу було уражено маневровий локомотив. Завдяки роботі моніторингових центрів, які минулої доби працювали у посиленому режимі по всій країні, локомотивна бригада вчасно залишила тепловоз і перейшла в укриття. Постраждалих немає.

За даними Укрзалізниця, за останні дві доби через масовані російські атаки пошкоджено вже чотири локомотиви.