Сьогодні в актовій залі 20 школи зібрались депутати районної, міської та обласної ради, правоохоронці, прокуратура, керівництво міста, району, представники громадських організацій, активісти аби вкотре обговорити питання скандальної території водозабору.

І знову виясняли хто винен і що робити. Хто має відповісти за виділення ділянки природоохоронної зони у приватну власність. Ані міліція, ані прокуратура міста не можуть заборонити власнику земельної ділянки не виконувати там ніяких робіт, адже у нього в наявності всі відповідні дозволи та документи. Окрім того, ні місто, ні район нічого не знали про те, що ця земля продана. Принаймні так сказала голова сільради Привовчанки та міський голова Павлограда.

Щоправда не всі присутні на зібранні були проти забудови території родовища води. Активісти (Добровольчий підрозділ «Павлоград», «Павлоградське підпілля» та група мешканців міста навпаки, підтримують власника землі Віктора Захарова. Кажуть, що будівництво реабілітаційного центру – це благо для дітей- інвалідів та воїнів АТО. До кінця засідання вони не досиділи і разом із власником землі Віктором Захаровим під крики «Ганьба» покинули залу. 

Учасники ж зібрання продовжили роботу і прийняли резолюцію. Вирішили звернутись до обласної ради , земельного кадастру про скасування рішення щодо передачі у приватну власність земельних ділянок в районі водозабору, провести роботу по скасуванню рішення по формуванню території Привовчанської сільської ради та рекомендувати Віктору Захарову (власнику землі) утриматись від будь-яких робіт до з’ясування всіх обставин.

Не виключають також можливості запропонувати йому земельну ділянку в іншому місці.