ГО «Дивна Україна» занепокоєна пошкодженням пам’ятки археології – Мавринського майдану.

Як ми уже повідомляли минулого тижня Мавринський майдан повністю вигорів . Вогонь пошкодив і дерева, що росли неподалеку.

Матеріал за темою: Мавринський майдан спалили

Громадська організація «Дивна країна» направила звернення до обласної та Павлоградської районної влади із вимогою взяти під пильний особистий контроль хід розслідування цього інциденту.

«Наша Громадська організація «Дивна Україна» стурбована тим, що трапилося 27 серпня поточного року на Мавринському Майдані, що в с. Межиріч Павлоградського району, Дніпропетровської області . Через пожежі був пошкоджений пам'ятник, який має величезну цінність як для України, так і для всього світу. Це стверджують вчені та історики, які останнім часом почали уважно вивчати цей об'єкт і йому подібні. Члени нашої організації і люди, що підтримують її, які проживають не тільки в нашому регіоні, а й далеко за його межами, звертаються до органів влади: взяти під пильний контроль хід розслідування цього злочину і інформувати про це суспільство через засоби масової інформації.
Активісти ГО «Дивна Україна» зі свого боку готові співпрацювати з владою з цього питання.
Просимо дати нам відповідь за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. », – йдеться у зверненні.

Читайте також: Енергетику Мавринського майдану вивчали екстрасенси (ВІДЕО)