Запевняв під час судового засідання обвинувачуваний у жорстокому вбивсті власної дружини. 

Сьогодні у Павлоградському міськрайонному суді пройшло підготовче судове засідання у справі по вибуху газу у житловій багатоповерхівці по Дніпровській 569 та жорстокому убивстві жінки.

На лаві підсудних чоловік убитої гр. К.

Сьогодні вперше після трагедії постраждалі зустрілись зі своїм кривдником.

Обвинувачуваний веде себе досить агресивно.

Він відразу ж накидається на сина убитої дружини , дорікаючи йому у тому, що той оббрехав його на всю країну, коли брав участь у програмі на центральному телеканалі і що він начебто забрав їхні спільні із убитою дружиною заощадження в розмірі 10 тис доларів. Мовляв віддай ці кошти постраждалим людям. Дорікав також, що трагедії не сталося б, якби не син убитої жінки котрий  втрутився у їхню сім’ю.

«Щоб ви всі розуміли, що це не просто так вийшло. Я нормальна людина. Я ніколи у своєму житті навіть і курки не зарізав. Мені погрожували, виходить із машин мордоворот і починає погрожувати… У нас було більше 10 тис доларів. Це гроші не його , це гроші мої і Марини. Він до цих грошей не має ніякого стосунку. Вони принесуть йому горе і нещастя», – кричить обвинувачуваний.

«За що ти покарав нас?», – запитують його постраждалі.

В залі почалась перепалка. Суд вимушений був зробити перерву, вивівши обвинувачуваного із зали суду. І лише після перерви почати засідання.

На судовому засіданні були також присутні колеги по роботі убитої жінки та її найкраща подруга.

«Він лицемір, людина дуже непорядна. Якщо він іноді відпускав її на зустріч із подругами, то це був контроль кожні 5 хв. У їхні фінансові справи я не втручалась. Він убив її в суботу, а напередодні у четвер приїздив до мене на роботу, стояв переді мною на колінах і просив, аби я умовила її повернутись . Я йому сказала, що ти не чоловік через те, що ти сидиш у неї на шиї, як можна так знущатись над нею. На що він відповів, що у них є заощадження – 17 тис доларів. Ми з Мариною про фінансові справ не розмовляли. Я не втручаюсь у ці справи», – розповідає подруга убитої.

Колеги по роботі убитої жінки характеризують її як порядку , добру і спокійну людину.

Довідково

Вибух газу у житловій багатоповерхівці по вул. Дніпровській, 569 стався уночі 18 вересня 2016 . В результаті будинок зазнав значних руйнувань. За щасливим збігом обставин ніхто не постраждав. Цієї ж ночі у під’їзді житлового будинку по вул. Новій знайдено мертвою 53-річну жінку із численними ножовими пораненнями.

Читайте також: Вибух у будинку на Дніпровській та жорстоке вбивство на Новій. Офіційна версія правоохоронців