Підприємцям дешевше буде ставити вертикальні драбини до своїх торгових точок чи салонів 

Підприємцям, чиї бізнесові приміщення розташовані у житлових багатоповерхівках запропонують сплачувати за східці та ганки в межах від 300 грн до 500 грн на рік за 1 м кв. Проте це орієнтовна ціна, бо все залежить від коефіцієнту земельного податку, із котрим депутати іще не визначились.

Про це сьогодні під час спільного засідання депутатських комісій говорили міські депутати. Питання обговорювалось довго та емоційно. Остаточне рішення приймуть під час пленарного засідання.

Не всі депутати згодні із такою пропозицією. Дехто із депутатів вважає, що платня іще й за східці чи ганок дасть велике навантаження на дрібних підприємців і в результаті все це ляже на плечі покупців.

У такий спосіб планують поповнити міський бюджет. За розрахунками фінансового управління міськвиконкому лише будинок , що по вул. Центральній (ближче до міськгілки) може дати міському бюджету 21 тис грн.
Щоправда декотрі підприємці вважають, що це є гарною шпаринкою для корупційних дій. Та і як визначитись із ціною для тих підприємців, де лише східці і тих, де на східцях уже розмістився ганок, столики і є прибуток.

Всі бізнесові сходинки обіцяють інвентаризувати. Не всі депутати впевнені, що це вдасться зробити.

Сплачуватимуть також і за розміщення всіх споруд побутового призначення. Сюди відносяться контейнери, гаражі, майданчики для проведення гастрольних та розважальних заходів.

Comments are now closed for this entry