Призупинити демонтаж історичної казарми.

Із такою метою до стін колишньої військової частини прийшли сьогодні близько двох десятків чоловік.


На даний час казарми – то приватна власність. І за якихось причин власник вирішив демонтувати будівлю. Половина приміщення уже добряче зруйнована, половина ще уціліла.

«Ми звернемось до власника приміщення зупинити роботу по демонтажу будівлі. Запропонуємо зустрітись, поспілкуватись, дізнатись його позицію, висловити свої побажання. Можливо знайдемо якесь рішення, що влаштує обидві сторони. Якщо не знайдемо, то звернемось до суду і нехай суд прийме рішення», – розповів заступник голови Громадської Ради при павлоградському міськвиконкомі Олександр Швець.

Казарми були продані ще 15 років тому при тодішньому міському голові Івану Метелиці. Він теж поспілкувався із учасниками акції. За його словами казарми продали для того, аби вберегти їх від розкрадання.

«Все розкрадалось і аби зберегти це все потрібно було продавати. На території колишньої військової частини збереглось лише те, що продано. Все решта розкрадається. Ми одне приміщення передали церкві , а решту продали і тільки тому воно збереглось. А повернути їх місту вони ніколи не пропонували. Вони хотіли все це якось оживити, зробити торгово-розважальний комплекс. Адже офіційно це не була пам’ятка історії», – говорить Іван Метелиця. 

До речі

Дві історичні казарми уже зникли з лиця землі. Одна із них знесли ще за Радянських часів , а ще одну розібрали минуло року.

Матеріал за темою: У Павлограді царські цеглини продають за ціною золота