Звіряче убивство у Павлограді шокувало всю країну. Старшокласник увірвався до оселі сусіда і ножем зарізав 30-річного чоловіка та його 4-річного синочка. Вагітна жінка дивом залишилась жива.

Загиблих батька та сина сьогодні провели в останню путь. 11-класнику Павлоградський суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою упродовж 60 днів без права на заставу. 

До стін Павлоградського суду прийшли активісти із «Національних дружин» , «Національного корпусу» та небайдужі мешканці міста.

«За нашою інформацією у мати підозрюваного – колишній голова Павлоградського суду. Ми зібрались, аби від громадськості проконтролювали цей процес. Зараз уже ходить інформація про те, що підозрюваний не підсудний, бо начебто він чув якісь голоси і вважав, що це самооборона . І ще маю інформацію, що його хочуть помістити у психлікарню. Я вважаю, що лише завдяки громадськості сьогодні швидко відбулось судове засідання і його взяли під варту. Вчора жодного коментаря від поліції не було. Ми будемо стежити як проходитиме ця справа. Є інформація від школярів, що у підозрюваного із загиблим був конфлікт через собачку» , – говорить керівник ГО «Національні дружини Павлограда» Сергій Тіщенко.

Він також додав, що має інформацію про те, що підозрюваний раніше скоював правопорушення, але на обліку у поліції не перебував.

«За моєю інформацією він порізав людину, але справу «зам’ яли». Окрім того він тероризував свій клас. Восени цього року до поліції звертались батьки однокласників . Із поліції була відписка, що це незначні тілесні ушкодження, побутовий конфлікт . Ніяке провадження не відкривалось. Хлопець не перебував на обліку у поліції. Я вважаю, що якби були більш жорсткіші до нього дії, або ж відповідальність за попередні правопорушення, то можливо цього б не сталось», – додав Сергій Тіщенко.
Ходять також чутки про те, що за старшокласником раніше водились жорстокі вчинки. Як розповіли нам мешканці міста, підозрюваний якось був відрізав вухо у чоловіка ромської національності. Але залишився безкарним, бо батьки відкупились.

Директор школи, де навчався Валентин, каже, що нічого незвичайного у його поведінці не помічала. Він був звичайним учнем, нічим не відрізнявся від однолітків.

Що стало причиною такого нелюдського вчинку підлітка належить з’ясувати поліції.
На даний час вагітна жінка, котрій вдалось врятуватись у цій різанині, перебуває у реанімації. Їй вдалось вижити завдяки сусіду Михайлові.

- Тієї ночі я почув сильний стукіт у вікна, в паркан, гавкав собака. Ми живемо в одному будинку на два господарі.

Я вийшов і побачив босу, роздягнену та повністю закривавлену сусідку. Там тіла не видно було, вся в крові. Порізи були на шиї, кров лилась, дуже багато крові. Вона дуже кричала, що там ріжуть її дитину. Я викликав поліцію та швидку. Я до цих пір не можу відійти, я спати не можу. Убитий був сирота, він з бабусею ріс. Я йому допомагав чим міг. А хлопчик їх гуляв із моєю 8-річною донькою.

Про убивцю я нічого не можу сказати. Проходив вітався. Це уже зараз я про нього багато чую. Кажуть, що якісь заскоки у нього були. Напевне так воно і є, бо інакше чим це іще поясниш. Це ж нелюд. Батько у нього  підприємець, мати раніше працювала у суді.