29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами

 Саме тоді на Чернігівщині недалеко від залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету та гімназисти Київських гімназій, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч. Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.

Мітинг пам’яті на честь загиблих під Крутами студентів пройшов на Алеї Слави у Павлограді. У ньому взяли участь військовослужбовці, волонтери, депутати міської ради, міська влада, студенти Павлоградського коледжу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під Крутами та бійців, що загинули на Сході країни, захищаючи нашу Батьківщину. Присутні поклали квіти до пам’ятної дошки бійцям АТО, пам’ятному знаку визвольної боротьби павлоградців та до Вічного Вогню. Члени військово-патріотичного клубу «Сокіл» пронесли великих розмірів прапор України.