А днем раніше у цій же лікарні пацієнт, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, побив лікаря - невропатолога 

10 березня до 4-ї міської лікарні Павлограда доправили чоловіка у стані сильного алкогольного сп’яніння. Він перебував в окремій палаті. Коли до пацієнта зайшов лікар, він накинувся на нього і почав бити руками та ногами. В результаті лікар- невропатолог отримав травми у вигляді перелому кісток носа, лівої руки та струс головного мозку. Розповів tv-news.dp.ua заступник головного лікаря 4-ї міської лікарні Іскендер Іскендеров. За його словами пацієнтів у стані алкогольного сп’яніння привозять щодня, найбільше – у святкові дні.

«Витверезники позакривали, альтернативи не запропонували. Тепер усіх п’яних везуть у лікарню. І це кожен день по 3-5 чоловік. А у святкові дні ще більше. Дехто наступного дня приходить до тями і вибачається, що таке вийшло, а дехто буянить. Лікаря - невропатолога побили позавчора, а вчора ще двох п’яних привезли. Один із них знову кидався із ножем на лікаря. Добре, що якраз в лікарні була поліція. Лікарі не повинні займатись п’яницями. Так,є такий діагноз – отруєння сурогатами алкоголю. Цим займаються лікарі. Але не п’яними дебоширами. Це не наша робота. Ми нічим не захищені», – розповів Іскендер Іскендеров.

За повідомленням прес-служби Павлоградського відділу поліції на п’яного дебошира, котрий побив лікаря -невропатолога відкрито кримінальне провадження за ст.296 (хуліганство). Триває слідство.