Відповідно до чинних норм законодавства України, існує ряд причин, за котрими газопостачальні компанії можуть відключити споживача від газу.

Про них розповів член Всеукраїнської юридичної ради, голова Дніпропетровської обласної організації Спілки юристів України, академік Володимир Дон під час прес-конференції.

«Всіх хвилює питання законності відключення споживачів від системи газопостачання. Дійсно, така можливість у газопостачальних організацій є», – сказав Володимир Дон.

Газопостачання можуть припинити:

  •  При проведенні планових профілактичних або ремонтних робіт.
  •  У разі ліквідації аварій або техногенних катастроф.
  •  У зв'язку з несвоєчасною або неповною оплатою за спожитий газ.
  •  Самовільне використання газу споживачем. Тобто, якщо споживач сам підключився, без приладу обліку, не пройшов інструктаж.
  •  При пошкодженні пломб. Всі прилади обліку пломбуються для того, щоб не було несанкціонованого використання. Якщо ця пломба пошкоджена, то газопостачальна компанія має право відключити газ до з'ясування обставин.
  •  Порушення споживачем правил безпеки систем газопостачання, що створює загрозу виникнення аварійної ситуації. Саме цей пункт вважається найбільш спірним і «розв'язує руки» газопостачальним компаніям.
  •  Коли сам споживач написав заяву про те, щоб йому припинили газопостачання з тих чи інших причин.

Що потрібно робити, якщо ваші права, як споживача газу, порушені

По-перше, потрібно подати претензію до газової організації. Наступний інститут, де можна оскаржити дії газопостачальної компанії - інспекція захисту прав споживачів, вона зараз знаходиться в стадії реорганізації і там буде інша назва. Також можна звернутися в Антимонопольний комітет України і органи місцевого самоврядування. І, природно, можна звертатися до суду.