Зробити Павлоград синьо-жовтим.. назавжди. Такою була світла мета павлоградських активістів, патріотів

Ще у квітні 2014 вони почали акцію "Павлоград - синьо-жовтий назавжди". За ініціативи та фінансової підтримки волонтерів, активістів та тодішнього голови правління Західно - Донбаського об'єднання "Самопоміч", а нині депутата міської ради Ігоря Зінька, були закуплені та розвішені державні прапори вздовж Дніпровської, зокрема на мостах на в'їздах в місто зі сторони Дніпра та Донецька. Жовто-блакитні стяги символізували, що в цьому місті живуть українці, патріоти, котрі люблять свою країну і ворогу сюди – зась! 

За словами Ігоря Зінька, прапор – це символ миру та спокою. Тому дуже важливо, щоб люди бачили навколо жовто-блакитні стяги.

З часом прапори зношувались, рвались. За наполяганням активістів, міська влада їх замінювала.  На сьогодні по Дніпровській, зокрема на мосту в сторону Донецька немає жодного державного прапора.

І навіть напис назви міста на знаку зі сторони Донецька (після його оновлення КП "Затишне місто") із жовто-блакитного став зеленуватим. Окрім того, дата заснування міста написана чомусь не державною мовою. Павлоград синьо-жовтий назавжди?