Пам'ятний знак присвячений захисникам України в російсько-українській війні

Сьогодні, у День прапора, Павлограді відкрився Пам'ятний знак на честь захисників України в російсько-українській війні. Він знаходиться на території музею війни "У Діда". Унікальність пам'ятного знака в тому, що він виготовлений з осколків смертоносних боєприпасів, привезених із зони АТО /ООС.

Внизу пам'ятного знака червоні патьоки, що символізує загиблих на війні та напис "Присвячується захисникам України в російсько-українській війні". Знак створений за ініціативи учасників АТО/ООС, волонтерів та військових. Такий пам'ятний знак — перший в Україні.

Сьогодні відбулось його урочисте відкриття. Були присутні ветерани АТО, волонтери, рідні загиблих в АТО, військовослужбовці, міська влада, мешканці міста.

Пам'ятний знак освятили священнослужителі — настоятель храму Архістратига Михаїла православної церкви України та військові капелани — отець Іван й Отець Дмитро.

"Цей пам'ятний знак є свідченняма того, що ми пам'ятаємо. Ми пам'ятаємо ці 6 років війни, ми пам'ятаємо ті жертви і втрати, які несе наш побожний свободолюбивий народ", - каже військовий капелан отець Дмитро.

Відбулась також церемонія підняття прапорів — жовто-блакитного та червоно-чорного.

А завершилось це дійство солдатською кашею, художніми номерами та виступами вихованців військово- патріотичного колективу. 

 

 Довідково

Павлоградщина втартила в російсько-українській війні 27 чоловік, Дніпропетровщина — 600.