В Павлоградському театрі ім.Бориса Захави 11 лютого було досить людно.  І зовсім не виставу подивитись прийшли сюди.  Хоча ...

Люди зібрались, аби «піддати громадському осуду ганебну поведінку» народного депутата по виборчому округу №36 Романа Каптєлова. Нагадаємо, напередодні депутат вилив із пляшки на підлогу в кабінеті мера стічні води, що скидає в річку Гніздка (за словами нардепа) Павлоградводоканал.

Щоправда, участь у заході змогли взяти не всі охочі. За яким критерієм працівники КП «Муніципальна варта» пропускали всередину приміщення, як помічали «свій» - «чужий» невідомо. Проте прихильники народного депутата залишились по ту сторону  надійних та масивних театральних дверей. Народному депутату, все-таки вдалось потрапити до зали театру.

Організувала зібрання голова Громадської ради при Павлоградському міськвиконкомі Оксана Горова. За її словами, захід був закритий, тому запрошена була обмежена кількість людей. Це представники громадських організацій міста. Хоча за дверима театру теж залишились представники громадських організацій.
На прохання Романа Каптєлова дати йому слово Оксана Горова відповіла:

«Не хочу, не маю бажання, не маю ніякого бажання з вами спілкуватись. Організовуйте захід, збирайте людей, пишіть листи, щоб вам виділили приміщення і будете спілкуватись з людьми. А цю організацію зробила я, і сюди прийшли люди спілкуватись зі мною. Тут я задаю питання!», – сказала Оксана Горова.

Присутні на зібранні розглянули лише одне питання – звернення до комісії депутатів ВР з питань етики та вказати на те, що їх колега Роман Каптєлов порушує норми моралі та етики.

Роман Каптєлов пояснив свою ганебну поведінку тим, що своєю акцією він хотів привернути увагу до проблеми зі скиданням стічних вод у річку, бо неодноразове звернення уваги на цей факт не дало результатів. Він вважає, що проблему може вирішити новий начальник Павлоградводоканалу.

«Зараз у водоканалі стоять очисні споруди, котрі не підключені до електрики і не проведений ремонт з 2012 року. Коштує це всього лише 2 млн грн. Потрібно лише одне управлінське рішення!», – сказав народний депутат.

По завершенню заходу, присутні  виходили з приміщення під крики "Ганьба" тих, хто залишився на вулиці. Обійшлося без метання лайна та поливання нечистотами.

 

Коментарі   

+1 # Микола 11.02.2021, 23:17
Мда... Тут, схоже, треба купити мішок попкорну)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата