Вікторія Кригіна просить скасувати вирок у справі павлоградського різника, який убив її сина та чоловіка

У березні 2018 року всю країну шокувало жорстоке убивство 4- річного малюка та його батька. Вагітна Вікторія Кригіна дістала ножові поранення, але їй вдалось вижити.

Тоді вона одразу заявила слідчим – вбивця її вісімнадцятирічний сусід, син місцевого підприємця та судді. Вікторія вимагала його суворо покарати.
У листопаді 2019 року Валентина Зємцова ув’язнили довічно.

Довічний вирок оскаржував і Земцов, і потерпіла. Верховний суд направив розглядати справу заново. І от раптом – новий поворот. Геть іншу версію подій тієї ночі потерпіла розповідає за зачиненими дверима. ЗМІ не пустили до зали, посилаючись на карантинні обмеження. А трансляцію відкритого засідання зупинили – за вказівкою судді. Нові свідчення потерпілої – абсолютно протилежні тим, що були на початку, каже прокурор. Начебто чоловік Вікторії вбив сина, а Земцов почув крики та захистив жінку.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Слово у слово нову версію потерпілої раптом озвучує і сам Земцов. Батько підсудного не знає, чому син увесь час мовчав про неї. Батьки Земцова виплатили потерпілій моральну шкоду ще кілька років тому. Суму не розголошують. Вікторія підписала документ, що претензій до школяра не має. Чому єдина вціліла під час різанини раптом називає його рятівником, а у вбивстві сина звинуватила власного чоловіка – пояснювати не бажає.

Вже за два тижні Валентин Земцов матиме останнє слово. І після того суд вирішить, чи лишити його за ґратами довічно, чи скасувати вирок і заново розслідувати трагедію, як того хочуть підсудний та потерпіла. А поки за фактом надання неправдивих свідчень прокуратура вже відкрила нове провадження.

Коментарі   

+1 # Регіна 04.03.2021, 17:02
Ну і хто у цю брехню повірить? У хлопця на пиці все написано.... херой ще тот...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата