Я відчув, що сили мене покидають 

Того вечора, 26 грудня близько 21 год, Антон повертався від друзів. В районі селища Шахтобудівників вирішив скоротити шлях і пройти по кризі через Вовчу. Але... не перейшов. Десь на середині річки лід тріснув і 38-річний чоловік опинився у крижаній воді.

«У тому місці річка найгшлибша. Ногами дна я не діставав. Опирався ліктями об кригу, щоб вилізти на лід, але він ламався. А потім відчув, що уже сили мене покидають, одяг весь намок і став важким. Я уже просто тримався за кригу і не намагався викарабкатись. Почав голосно кричати – рятуйте, допоможіть. Кругом темнота, ніде ні душі. Мої крики почула якась жінка. Вона викликала рятувальників і мене весь час підтримувала, просила потримайся ще трохи, зараз уже приїдуть. Хлопці приїхали швидко, на надувному човні добрались до мене і витягли», – розповідає Антон.

Витягували чоловіка з крижаної пастки 6 чоловік – п'ятеро рятувальників та лікар. Кажуть, що витягувати з води кремезного чоловіка ще й в мокрому зимовому одязі, в темноті було не просто.

На подив постраждалий відбувся лише переляком та трохи примороженими ногами. Каже, що навіть ніяких симптомів застуди не відчував.

«Ти просто в сорочці народився. Міцний чоловік. Пробув у крижаній воді 15 хвилин і навіть не застудився. Головне, що вижив і що рятувальники встигли. Вони хочуть бачити результат своєї роботи», – говорить начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський

Під час водохрещенських купань Антон теж прийшов до річки, але не для того, щоб знову зануритись у крижану купіль, а щоб подякувати рятувальникам за врятоване життя.

«Дуже дякую рятувальникам, котрі мене спасли 26 грудня, коли провалився під лід. Хлопці дуже добре працюють. Якби не вони та жителі, котрі мене почули, то зараз я з вами тут не розмовляв би. Я вже відчував, що мене сили покинули. Зараз добре себе почуваю, все добре. Лише трохи приморозив ступні. А так навіть кашлю не було», – розповідає Антон.

Тепер він уже буде дослухатись до порад надзвичайників – не виходити на крихкий лід.

Нагадаємо, що нещодавно у Богуславі чоловік теж хотів скоротити шлях і пройти через Самару по льоду. Проте ця спроба скоротити шлях завершилась трагічно.