
Навмисно завдати болю комусь, хто нічого вам не зробив і нічим вам не загрожує, здається немислимою жорстокістю. Однак це трапляється частіше, ніж ми собі уявляємо
Чому злі люди живуть серед нас?
Викладач Інституту Релігійних Наук св.Томи Аквінського у м. Київ та Вищої Духовної Семінарії у м. Ворзель, декан Дніпропетровського деканату, публіцист, настоятель парафії св. Архангела Михаїла в Павлограді о. Матвій Годек. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Людина була створена Богом як добра і чиста. Однак, після гріхопадіння, людська природа була покалічена, і тому зло почало розповсюджуватися серед людей. Злочинні дії людей часто походять від їх невірного використання свободи вибору, вони не завжди обирають добро.
Бог не бажає, щоб хтось був засуджений, тому дає людині шанс на покаяння. Не завжди після гріхопадіння людина одразу зазнає покарання смертю. Зазвичай Бог дає час і можливість для повернення до Нього. Немає людини, яка була б ідеальною, і кожен із нас допускає деякі гріхи. Імовірно, немає такої людини, яка б хотіла, щоб Бог не дав їй шансу на покаяння і відразу покарав.
Бог терплячий і милосердний, тому що заплатив високу ціну за кожного з нас, а саме - Кров'ю Христа, Сина Божого. Христос заплатив своїм життям за кожен гріх, тому Бог дає можливість покаятися кожній людині. Побачивши зло в іншій людині, не є правильним засуджувати її, тому що вона є жертвою зла, але молитися за її покаяння потрібно.