
Любимо всіх, але не приймаємо гріх
Викладач Інституту Релігійних Наук св.Томи Аквінського у м. Київ та Вищої Духовної Семінарії у м. Ворзель, декан Дніпропетровського деканату, публіцист, настоятель парафії св. Архангела Михаїла в Павлограді о. Матвій Годек. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Бог створив людину як чоловіка та жінку і дав їм наказ бути плідними. Тому єдиною допустимою формою шлюбу є шлюб між чоловіком і жінкою. Статеві стосунки між особами однієї статі є важким гріхом.
Це не означає, що люди, які живуть у такому гріху, можуть бути переслідувані з цієї причини. Кожна людина була створена на образ і подобу Божу, тому заслуговує на повагу і має право на навернення.
Статеві стосунки між особами однієї статі, які є гріхом, не можна плутати з сексуальною орієнтацією. Вона не залежить від людини. Сама по собі гомосексуальна орієнтація не є гріхом. Злий вчинок має місце лише тоді, коли хтось стає практикуючим гомосексуалістом.