
Бог хоче, щоб кожна людина була щасливою
Викладач Інституту Релігійних Наук св.Томи Аквінського у м. Київ та Вищої Духовної Семінарії у м. Ворзель, декан Дніпропетровського деканату, публіцист, настоятель парафії св. Архангела Михаїла в Павлограді о. Матвій Годек. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Бог робить усе можливе, щоб кожен міг зустріти Його.
Від людини залежить, чи скористається вона цим, чи ні. Якщо людина зустріне Бога у спосіб, що їй підходить, і ввійде з Ним у стосунки, Бог допомагатиме їй змінювати життя.
Це завжди тривалий процес, під час якого людина відкриває свої помилки, слабкості та гріхи. Завдяки Божій благодаті той, хто відповідає на Боже покликання і працює над собою, може досягти святості.