Каштанів під ногами – хоч греблю гати. Пропонуємо 9 найкращих ідей для їх застосування.

 Для чищення зубів

Порошком, приготовленим з каштана, можна не тільки оздоровити ясна, але і відбілити зуби на 1 тон! Досить очистити каштан від коричневої шкірки, біле ядро висушити і змолоти в борошно – натуральний засіб для гігієни порожнини рота готовий.

Для прийняття ванни

1 ст. л. порошку з каштанів залити 0,5 л води і залишити на ніч. На наступний день поставити каструлю на вогонь, довести до кипіння і, процідивши, додати у ванну. Ця корисна добавка покращує циркуляцію крові , надає шкірі тонус, омолоджує.

 Для прання

Порошок з кінських каштанів чудово підходить для прання білизни, діючи як мильні горіхи. Має ледве вловимий приємний запах і доглядає за шкірою рук.

Для миття волосся

Всього через місяць миття волосся порошком з кінського каштана відбувається нормалізація роботи сальних залоз голови, повністю припиняється випадіння волосся, прискорюється їх ріст.

Для обличчя
Змішати 2 ст. л. порошку каштана з невеликою кількістю води до утворення кашки, нанести на обличчя, залишити на 10 хвилин, потім ретельно змити теплою водою.

 Для душу
Якщо порошок з каштанів придатний для чищення зубів, миття волосся, прання, то вже як гель для душу точно підійде. Приготуйте таку мильну «бовтанку», а для аромату додайте пару крапель улюбленого ефірного масла.

 Для боротьби з попелицею

10 ст. л. порошку з кінського каштана насипати в каструлю, додати таку ж кількість води і варити протягом 20 хвилин. Після охолодження процідити і перелити в пляшку з розпилювачем.

Для масажу

Кінський каштан – найцінніша сировина для приготування масажних сумішей. Особливо він корисний тим, хто страждає варикозним розширенням вен, радикулітом, артритом.

 Для боротьби з міллю

Мішечки з каштанами, розкладені на полицях в шафі, відлякають метеликів молі, а також знищать їх личинки. Не забудьте про кухонні тумбочки: залиш те кілька каштанів і там.