Стогін поранених і рев тих, хто впізнав своїх рідних

Головний лікар лікарні Мечнікова Сергій Риженко повідомив про стан поранених після ракетного обстрілу в Дніпрі після влучання російської ракети в багатоповерхівку 14 січня.

Про це він написав на своїй сторінці в ФБ:

- Коли стогін невинних розриває душу…Життя воно буває раз і не назавжди.У всіх, що надійшли після вибуху, обличчя були залиті кров’ю.Одяг разом із плоттю вирваний зі шматками по всьому тілу. Всі доставлені до Мечникова присипані будівельним пилом. Дізнатися та визначити вік майже неможливо. У голову, груди, живіт, кінцівки позалітали металеві уламки, бетон та каміння.

Навколо постраждалих стояв нелюдський крик близьких. Стогін поранених і рев тих, хто впізнав своїх рідних. Лікарі Мечникова, які були вихідні, за лічені хвилини були у приймальному відділенні та рятували поранених, їхній досвід був просто безцінний.


Дуже вдячний: Сергію Косульникову, Віталію Пелеху, Тамарі Шевченко, Олегу Топці, Тарасу Гаценку, Максиму Макаренкову, Валерію Томіліну, В’ячеславу Гришину, Володимиру Дубині, Анатолію Галущаку, Олександру Машину, всім лікарям, медсестрам та волонтерам, які були разом з нами.

P.S.: Восьмирічній Златі пощастило, вона була поруч із вибухом. Відламками посікло її обличчя, залишивши тяжку пам’ять про війну у рідному Дніпрі біля свого будинку. Всі надавали їй допомогу з любов’ю, як своїй дитині, розуміючи душевну травму.