Які завдання виконуватиме підрозділ

На Дніпропетровщині триває процес відбору кандидатів до  штурмової бригади «Лють»

Це одна із бригад Гвардії наступу –   об'єднана штурмова бригада Національної поліції.

У  «Лють» входитимуть два штурмові полки і один артилерійський, батальйон особливого призначення і рота спеціальних операцій.

Бійці пройдуть навчання. У їхньому арсеналі буде бронетехніка, сучасне артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння. «Лютівці» допомагатимуть силам оборони звільняти загарбані окупантами території України.

Про основне завдання формування розповів начальник штабу батальйону «Луганськ-1», виступаючи перед особовим складом Павлоградського відділу поліції. 

«Основне  завдання підрозділу –  у взаємодії з підрозділами ЗСУ, головного управління розвідки  Міноборони України, Нацгвардії, Державної прикордонної  служби брати участь  у відсічі та стримуванні  збройної агресії  проти України. Зокрема, проведення ударно пошукових  та ударно-штрумових дій, ліквідація збройного конфлікту або надзвичайних ситуацій, організація та здійснення заходів щодо порятунку людей та забезпечення їхньої безпеки, виконання завдань територіальної оборони, виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів,  контрдиверсійні заходи, проведення розвідки та вогневого  ураження  противника на території окупованих населених пунктів», –  розповів начальник штабу.

Він також додав, що до складу бригади входитимуть,  як професійні військові, поліцейські, так і цивільні люди. Вони пройдуть спеціальне навчання  як мінімум 3 місяці.

«Без підготовки нікого нікуди не пошлють», –  зазначив начальник штабу батальйону «Луганськ-1».

Військові будуть забезпечені одягом та всім необхідним.

 Жінки теж можуть увійти до складу бригади.

З-поміж усіх кандидатів будуть відібрані найбільш підготовлені, мотивовані та ефективні бійці новоствореного підрозділу.

Записатися до «Люті» можна двома способами. Онлайн – заповнити анкету кандидата на сайті storm.mvs.gov.ua. Другий – звернутися до одного з дев’яти ЦНАПів у Дніпропетровській області.