Фактично від російського терористичного акту постраждала вся родина

Відзначимо, вранці 28 квітня нелюди поцілили у приватний житловий будинок у Дніпрі, внаслідок чого загинула дворічна дитина та 31-річна жінка.

"Сьогодні вранці рашистська ракета вбила мою двоюрідну сестру та дворічну двоюрідну племінницю, дядько та тітка в середній тяжкості в лікарні, будинок не придатний для життя. Спочивайте зі світом, мої ангелочки, я вас дуже люблю", — написала жінка.

Як повідомляє "Суспільне", родич загиблих Сергій розповів, що в будинку на момент удару перебувало п'ятеро людей. Жінка з дитиною, які загинули, переїхали до цього будинку з іншого району, бо думали, що тут безпечніше. Їхній батько вцілів.

Ще двоє родичів, його брат з дружиною, за словами Сергія, зараз в реанімації.

"Подзвонила медсестра. Сказали: у ваш дім прильот. Тоді брат узяв телефон: у наш дім прильот, Вікуся й Оля загинули. Каже, приїжджай швидко. Я сів на таксі й приїхав... У домі було п'ятеро людей. Брат з жінкою, на цій койці спали. В тій, що найбільше постраждала, — дочка з внучкою спали. А зять — в іншій кімнаті, вцілів, його стінка захистила", — розповів родич загиблих Сергій.

Нагадаємо, ворожі ракети також зруйнували будівлю приватного підприємства у місті, там виникла пожежа. Також загорілася внаслідок влучання будівельна база. Полум'я на 400 кв.м вдалося локалізувати.

Окрім цього, уночі 28 квітня росіяни здійснили масований ракетний удар по Україні. Одна з повітряних цілей влучила по житловій багатоповерхівці в Умані Черкаської області. На 12:40 відомо про 14 загиблих громадян, ще дев'ятеро постраждалих осіб перебувають у медичних закладах.