За кермом був п'яний поліцейський

 ДТП сталось сьогодні, 25 червня, на трасі «Кропивницький- Кривий Ріг- Запоріжжя».  Про це повідомляє пресслужба  Кіровоградської обласної прокуратури.

Відомо, що водій автомобіля «Mercedes-Benz» порушив правила дорожнього руху, перевищив швидкість та через це не впорався з керуванням і авто з’їхало у кювет. 

У салоні знаходилося п’ятеро підлітків: троє шістнадцятирічних дівчат загинули на місці події, 17-річний хлопець та 15-річна дівчинка з травмами госпіталізовані. 

За кермом авто був поліцейський із Кропивницького. Він їхав на машині у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка затримали.