ППО збила “шахед”

Російські окупанти атакували Дніпропетровщину ударними дронами у ніч проти середи, 5 липня. Повітряні сили збили один “шахед”.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у своєму Telegram-каналі.

За його словами, силами Повітряного командування “Схід” після опівночі було збито один безпілотник типу “Шахед-136” над Дніпропетровською областю.

Крім того, окупанти вранці вдарили за допомогою БпЛА по Марганецькій громаді Нікопольського району.

“Попередньо, постраждалих немає. Наслідки з’ясовуються”, – йдеться в повідомленні.