
ППО збила “шахед”
Російські окупанти атакували Дніпропетровщину ударними дронами у ніч проти середи, 5 липня. Повітряні сили збили один “шахед”.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у своєму Telegram-каналі.
За його словами, силами Повітряного командування “Схід” після опівночі було збито один безпілотник типу “Шахед-136” над Дніпропетровською областю.
Крім того, окупанти вранці вдарили за допомогою БпЛА по Марганецькій громаді Нікопольського району.
“Попередньо, постраждалих немає. Наслідки з’ясовуються”, – йдеться в повідомленні.



