
Щоліта місто наповнюється ядучим димом від горіння та тління сміття
Міське сміттєзвалище горить уже не перший рік.
Питанням зацікавилась Державна екологічна інспекція і зробила припис КП «Затишному місту»
Аби виконати цей припис підприємству виділили з міського бюджету 1,1 млн грн. На ці кошти закуплять сипучих матеріалів та виконають рекультивацію.
За словами міського голови рекультивують ті місця, де найчастіше виникає загоряння.



