Щоліта місто наповнюється ядучим димом від горіння та тління сміття

 Міське сміттєзвалище горить уже не перший рік.

Питанням зацікавилась Державна екологічна інспекція  і зробила припис КП «Затишному місту»

Аби виконати цей припис підприємству виділили з міського бюджету 1,1 млн грн. На ці кошти закуплять сипучих матеріалів та виконають рекультивацію.

За словами міського голови рекультивують ті місця, де найчастіше виникає загоряння.