
Звільняли рятувальники
21-го вересня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на дитячому майданчику по вул. Озерній дитина застрягла ногою між конструкціями гірки.
По прибуттю до місця події співробітники ДСНС встановили, що хлопець граючись, застряг ногою між металевими конструкціями гірки.
Рятувальники за допомогою розтискача «Holmatro» вивільнили ногу хлопця. Стан дитини, 2012 року народження, задовільний, госпіталізація не потребувалась.
До робіт залучено 6 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки.



