15 котелень та 13 теплових пунктів готові подавати тепло


За словами заступника міського голови Олександра Родіонова, проведені роботи з теплоізоляції майже 1500 метрів трубопроводів опалення. Завершуються роботи з налагодження автоматики.

1 жовтня розпочалась робота по заповненню магістралей та внутрішньобудинкових мереж теплопостачання. На підготовку до опалювального сезону витрачено 6,5 млн грн.

Проте, є й проблеми. На підприємстві спостерігається дефіцит коштів, тому немає можливості провести поточний ремонт, замінити застаріле обладнання. Відсутність модернізації виробництва призводить до неекономного використання енергоносіїв.