Цьогоріч сказом заразилося втричі більше тварин, ніж торік


Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.

Відтак, збільшилася і кількість людей, які постраждали від нападу тварин – їх понад три тисячі.
За словами Миколи Лукашука, така ситуація виникла через воєнний стан в Україні і заборону мисливського полювання на лисиць, основних розповсюджувачів сказу.

"У регіоні планують проводити низку заходів: першочергово будуть врегульовувати популяцію лисиць, проводитимуть імунізацію, розкидаючи вакцину у лісах, діагностуватимуть диких тварин. Все необхідне робитимуть представники Українського товариства мисливців та рибалок у Дніпропетровській області, спеціалісти обласної Держпродспоживслужби", – повідомив голова облради.