За рік три тисячі людей постраждали від нападу тварин

За даними Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб, упродовж минулого тижня фахівці зафіксували 2 осередки сказу серед тварин.

Наразі у зоні ризику двоє дорослих людей, які уже отримують антирабічну лікувально-профілактичну терапію. Де саме стався спалах не уточнюється, але фахівці провели протиепідемічні та протиепізоотичні заходи.

Ситуація залишається на контролі.

На Дніпропетровщині за рік три тисячі людей постраждали від нападу тварин.