Протримався на посаді лише пів року


Кабінет міністрів погодив звільнення Олексія Лендьєла з посади голови Павлоградської райдержадміністрації.
Про це за підсумкам засідання уряду у Телеграм повідомив постійний представник Кабінет міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Кабінетом міністрів України погоджено звільнення Лендьєла Олексія Володимировича з посади голови Павлоградської районної державної адміністрації Дніпропетровської області", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Олексій Лендьєла був офіційно призначений на посаду голови Павлоградської РДА на початку травня 2023 року.