Все добре, але ...

Фахівці Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб (ОЦКПХ) з 16 по 22 лютого 2024 року, дослідили якість питної води в регіоні. За цей час було перевірено 150 проб.

Результати досліджень:

Мікробіологічні показники: всі досліджені проби відповідають встановленим нормативам.

Фізико-хімічні показники: 98 проб мали відхилення від норми. Проте, зазначається, що ці відхилення знаходяться на рівні багаторічних значень для області й не свідчать про аномальні зміни.

Інформація про результати досліджень була направлена керівникам об’єктів водопостачання, органам місцевої влади та самоврядування, а також Держпродспоживслужбі.

Незважаючи на те, що вода відповідає нормативам за мікробіологічними показниками, спеціалісти рекомендують на період воєнного стану вживати для питних потреб лише кип’ячену або питну доочищену фасовану воду.