Забір крові пройде 17 квітня на базі Павлоградської лікарні інтенсивного лікування


При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, бахіли, маску.

Попередній запис за тел: 050 74 17 318 (окрім суботи та неділі) до 14-00.