Ворог спрямував на Дніпропетровщину ударні безпілотники

Вночі сили ППО збили над областю два “шахеди”. 


Про це повідомляє керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

“Вночі підрозділи ПвК “Схід” збили над областю 2 ворожі шахеди”, – написав Сергій Лисак.

Окрім цього, російська армія ще двічі била по Марганецькій громаді Нікопольського району. Спершу – дроном-камікадзе. Потім – артилерією. Вранці ворог поцілив БпЛА по Нікополю. На щастя, ніхто не постраждав.