Вам необхідно вибрати продукти, в яких міститься серотонін, або гормон щастя, як його ще називають.

Кінець зими і початок весни для організму може стати невеликим стресом: занепад сил, хронічна втома, яка і може спровокувати депресію. Щоб впоратися з нею не обов'язково бігти в аптеку за антидепресантами, досить буде додати в свій раціон правильні продукти.

Для такої важливої справи необхідно вибрати продукти, в яких міститься серотонін, або гормон щастя, як його ще називають. Для синтезування його нашому організму необхідний триптофан.

  • Жирна морська риба. У ній міститься велика кількість триптофану. Крім того, вітаміни групи В і Омега-3 жирні кислоти підтримають організм в міжсезоння.
  •  Креветки. Вони здатні не тільки підняти настрій, але і нормалізувати рівень цукру в крові. Їх потрібно вживати не більше 100 г в день в відварному вигляді.
  •  Болгарський перець. Яскравий і корисний овоч заповнить дефіцит вітамінів і мінеральних речовин, а його яскравий колір, на думку психологів, стане відмінною профілактикою депресії.
  •  Горох і квасоля. Продукти, багаті вітамінами групи В, допоможуть впоратися з основними ознаками депресії, що починається – стомлюваністю, дратівливістю і безсонням.
  •  Мускатний горіх. Ці прянощі допоможуть нервовій системі розслабитися і зняти стрес, не допускаючи хронічної втоми. Додавати горіх можна в молоко і м'ясні продукти, які відмінно з ним поєднуються. Крім того, ця спеція має зігріваючий ефект і незамінна в холодну пору року, особливо після тривалих прогулянок в парку.