Зупинити таких порушників можуть лише фізичні бар'єри

Аби убезпечити пішоходів від наїзду автівок, комунальники встановили загороджувальні стовпчики.
Про це повідомляється на офіційній сторінці КП "Затишне місто" у Facebook.

"Водії вантажівок та легковиків дозволяли собі везти товари в магазини прямісінько по пішохідній доріжці. І робили це навіть на багатолюдному тротуарі в центрі Павлограда. Задля безпеки пішоходів, КП «Затишне місто» створило для таких порушників фізичний бар’єр. Встановлення огороджувальних стовпчиків - це турбота про мешканців, з вдало підібраним елементом дизайнерського рішення", - йдеться у повідомленні.

Чи будуть такі роботи виконуватись не лише в центральній частині міста, невідомо.