Активно розповсюджував наркотики


47-річний чоловік збував наркотики через власний телеграм-канал та розповсюджував закладки на території гаражного кооперативу міста.
Під час обшуку поліцейські вилучили сліп-пакети з наркотиками, електронні ваги та телефон.

Повідомляє пресслужба Павлоградського відділу поліції.

18 лютого слідчі Павлоградського районного відділу поліції за погодженням з Павлоградською окружною прокуратурою, повідомили чоловіку про підозру за ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Чоловіку загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.