COVID-19 не реєструється


"Станом на 24.02.2025 року епідеміологічна ситуація із захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип та COVID-19 залишається контрольованою, хоча впродовж останніх 3-х тижнів відбувається поступове підвищення рівня захворюваності, яке пов’язується з похолоданням та загальним зниженням імунітету у населення наприкінці зими", - поідомляє відділ охорони здоров'я міської ради.

Минулого тижня зареєстровано 617 випадків ГРВІ, тижнем раніше - 485. Кількість випадків бактеріальної пневмонії зменшилась - 31 випадок на минулому тижні проти 31 на позаминулому, хворих на COVID-19 не зафіксовано.

Щоб уберегти себе від захворювання на ГРВІ медики радять утриматись від відвідування людних місць. А якщо все ж захворіли, то не займайтесь самолікуавнням, відразу зверніться до сімейного лікаря.