
Різав себе ножем
У місті Тернівка Павлоградського району медики "екстренки" врятували 15-річного хлопця, який намагався скоїти самогубство. Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини.
Близько 4-ї ранку, 14 квітня, надійшов виклик до м. Тернівка: ножове поранення. Те, що побачили медики швидкої вразило до глибини душі…
15-річний хлопець. Закривавлені руки, шия, живіт. Поряд — ніж. І записка: "Мені страшно жити, я не бачу майбутнього..."", – розповіли медики.
З'ясувалося, що юнак наніс собі множинні ножові поранення у спробі покінчити з життям.
Медики зупинили кровотечі, стабілізували стан хлопця та термінова госпіталізували його до Павлоградської лікарні інтенсивного лікування. Зараз підліток у надійних руках медиків.
Зазначимо, що в Україні 24/7 працює лінія запобігання самогубствам – телефон 7333.
Крім того, в Україні працює "гаряча лінія", спеціалісти якої допомагають українцям підтримати психічне здоров’я в умовах постійного стресу й емоційної напруги, спричинених війною. "Гаряча лінія" за номером 0-800-100-102 працює щодня з 10:00 до 20:00. Дзвінки з України є безоплатними. Консультації надають фахові психологи з багаторічним досвідом, які попередньо пройшли спеціальну підготовку для роботи зі складними кризовими ситуаціями. Лінія працює у двох форматах: через аудіо- та відеозв’язок.



