
Павлоградці не нарікають
- Люди розуміють, що така складна ситуація склалась в нашому регіоні і ставляться з розумінням, - розповів tv-news.dp.ua начальник транспортного відділу Павлоградського міськвиконкому Олександр Білий.
За його словами на тепер по місту курсує достатня кількість автобусів, що здійснює перевезення пасажирів.
- Ситуація під контролем. Перевезення здійснюються у штатному режимі.
Нагадаємо, що уже понад місяць міський громадський транспорт курсує з інтервалами 40-50 хв.



