Це буде головна ялинка міста


Подружжя з Межиріч, Аліна та Дмитро, вирішили подарувати місту новорічну ялинку.

- Зараз такі складні часи. Потрібно допомагати. Нехай ця ялинка дарує свято дітям, мешканцям Павлограда. Дуже багато у нас внутрішньо переміщених осіб, які, напевне, уже зневірились у всьому. Хай відчують свято та милуються ялинкою, - розповідає Аліна.

Дерево спиляли та доставили до Павлограда працівники КП "Затишне місто".

Ялинка буде установлена у сквері Шевченка.