"Шахед" влучив у житловий будинок


Про це повідомив голова Дніпро ОВА Олександр Ганжа у своєму Телеграм.

"У Дніпрі через влучання ворожого БпЛА загинули двоє людей: жінка і чоловік. Щирі співчуття рідним і близьким. Атака сталася вночі. Виникла пожежа, зруйнований приватний будинок, ще два – пошкоджені. Понівечена також легкова автівка", - йдеться у повідомленні.

Потрощені також два багатоквартирні будинки і чотири приватні, господарська споруда, кафе, декілька магазинів, авто на Нікопольщині.