Вчитель технологій гімназії №4 Марина Лутай стала переможицею в Національному конкурсі педагогічної майстерності


За підсумками фінального туру 15-го сезону в номінації «Навчальна розробка(шкільна освіта, трудове навчання)» за роботу «Друге життя старих речей. Мʼякі іграшки із шкарпеток, колготок, рукавичок. Збірка технологій» вона посіла 1 місце.

- Це заслужене визнання високого професіоналізму,творчого підходу та відданості педагогічній справі. Пишаємося успіхами нашого педагога, - йдеться у повідомленні на сторінці навчального закладу у Facebook.