Чоловік ледь стримує сльози. Нещодавно він поховав свою кохану дружину, із котрою прожили разом довгих 34 роки.

Жінка була збита невстановленим автомобілем 23 лютого на виїзді із с. Вербки, Павлоградського району.

Матеріал за темою: Водій збив жінку та залишив її помирати на дорозі

Подружжя проживало на селищі Хіммаш у Павлограді. Вранці 22 лютого вони пішли в центр міста за своїми справами. Дружина впоралась раніше і вирішила піти додому. Мобільний телефон вона з собою не брала.

«Я повернувся о 14 год, її дома не було. Я подумав, що може зайшла кудись, до якої знайомої. До вечора ще потерпів, а тоді давай телефонувати дітям, в поліцію. У нас тут син і донька живуть. Поліцейські прийшли розпитали все. Всю ніч я прислухався до кожного шерхіту. А вранці син зателефонував, і сказав, що йому повідомили із поліції , що її збив автомобіль аж у Вербках…», – розповів tv-news.dp.ua чоловік загиблої.

Із численними забоями і переломами жінку доправили до реанімаційного відділення 4-ї міської лікарні. Медики викликали нейрохірургів із Дніпропетровська.

«24 лютого мені зателефонував Дніпропетровський лікар і сказав, що загрози життю немає, але залишиться інвалідом. Я уже і цьому зрадів, що хоч жива буде. Будемо якось жити, лікуватись а що ж робити», – розповідає Віктор.

Але радість чоловіка була недовгою. Вранці наступного дня йому повідомили, що його дружини більше немає.

-Яким чином жінка опинилась у Вербках?

- Я тільки зараз дізнався, мені її знайома розповіла, що колись дуже давно із нею стався такий випадок, що вона якби на декотрий час втратила пам'ять  довго блукала містом, доки потрапила до свого будинку. Вона кудись пішла і дуже довго не приходила. Я кажу, де ти була, я уже хотів в міліцію телефонувати. А вона мені тоді не сказала правду. Сказала, що зустріла знайому і затрималась. А так вона нічим не хворіла. Почувалась добре. А тут видно знову це сталось. Вона мабуть ішла всю ніч, не знаючи куди, злякалась, розгубилась.
Ми прожили з нею 34 роки. Скоро їй було б 72 роки. Вона була дуже доброю, ніколи навіть голосу не підвищить. Ну як можна збити людину і втекти, не надати їй допомогу…

Водія, котрий збив жінку і з місця пригоди зник, розшукує павлоградська поліція. Припускають, що це був автомобіль «ВАЗ» 2103 або 2106. Дорожня пригода сталась у с. Вербки по вул. Харківській в районі перехрестя із вул. Молодіжною.

Правоохоронці звертаються до свідків пригоди, або ж осіб, котрі мають корисну інформацію повідомити про це за т. (05632) 6-22-31,050-657-68-31;102 або будь-яким зручним для вас способом.