Воїни АТО, котрі входять в громадські об’єднання міста (в Павлограді три таких організації) проти забудови території павлоградського водозабору.

Про це від імені воїнів АТО заявив керівник ГО «Павлоградське об’єднання воїнів, учасників АТО і волонтерів «ПАТРІОТ» Валерій Тудвасєв під час круглого столу щодо забудови павлоградського водозабору .

«Я висловлю думку громадських організацій. Оскільки дане будівництво не відповідає інтересам нашої громади, то ми проти такої забудови . Ви, як забудовник не проводили ніяких консультацій із нами, не радились. Ми також говорили з обласною асоціацією АТОшників і вони теж нічого не знають про це будівництво . Ми вважаємо, що це будівництво незаконне, бо все, що ви там збираєтесь робити, суперечить санітарним нормам. Будуйтесь в іншому місці і тоді ми навіть підтримаємо вас», – сказав Валерій Тудвасєв.

Нагадаємо, що власник земельної ділянки в районі водозабору запевняє, що він має намір відкрити там реабілітаційний центр для воїнів АТО і начебто уже заручився підтримкою обласних АТОшників.