ГО «Павлоградське підпілля «Характерник» минулої суботи провели мітинги у трьох місцях – біля стін павлоградської поліції, банку «Росія» та ДТЕК Павлоградвугілля.

У мітингу взяли участь декілька десятків юнаків та дівчат.

Від поліції вимагали розібратись із крадіжками металобрухту, з наркопритонами, наркоторгівцями та розкраданням піску із піщаного кар’єру неподалеку Богуслава. Відповідне звернення вони передали до відділку поліції та СБУ. Біля банку «Росія» вимагали націоналізувати російський банк і написали на асфальті, шо українська кров на совісті банку.


До адіністративного приміщення ДТЕК Павлоградвугілля прийшли із гаслами: «Павлоградвугілля» руки геть від шахтарів», «Піщаний кар’єр має належати народу України», вигукували, що не дозволять ображати шахтарів і закидали будівлю яйцями.

«До нас звернулась людина і повідомила, що її побили працівники служби безпеки Павлоградвугілля  і замість того, аби вибачитись , людину починають пресувати, аби звільнити з роботи. Профспілки йому сказали вирішуй сам», – розповідає керівник «Павлоградського підпілля» Юрій Марченко.

До мітингувальників вийшов чоловік, котрий представився начальником служби безпеки ДТЕК Павлоградвугілля. Він попросив аби потерпілий шахтар звернувся безпосередньо до нього для вирішення питання.