У Павлоградському міськрайонному суді триває судове засідання у справі Олега Дороша.

Його звинувачують у навмисному убивстві Володимира Скоропада (бійця АТО) та нанесенні важких тілесних ушкоджень його товаришу.

Матеріал за темою: Я не хотів убивати…

Трагедія сталась 26 грудня 2015. Конфлікт між Олегом Дорошем та бійцем 93-ї бригади виник через  камуфляжну форму, в якій був одягнений Дорош (він займався волонтерством) .
14 червня 2016 суд в якості свідка допитав сина підозрюваного, 20-річного Станіслава Дороша. Із його слів у той вечір на місці скоєння злочину він був разом зі своїм товаришем, але участі у розстрілі людей не брав. Вони лише знайшли тих, хто образив батька і телефоном повідомили йому про це.

«Проходячи повз кладовище , побачили двох. Вони вихвалялись як побили когось. Я зателефонував батькові. Хвилин через 15-20 він прийшов. В руках у нього була рушниця. Батько пішов в сторону потерпілих і крикнув «Лежати! На землю!». А вони пішли на нього і начебто замахнулись. І я почув один постріл , а через 1-2 секунди – другий. Після другого пострілу один побіг в сторону «Куража». Мій товариш побіг за ним. Батько був шокований і пішов. Я відійшов у сторону, бо злякався», – розповідає Станіслав.

На запитання судді чому не викликав швидку, поліцію, Станіслав відповів, що злякався за батька.

«Батько не міг не стріляти, бо вони рухались на нього», – вважає син підозрюваного у розстрілі двох людей.

Прокурор у свідченнях Станіслава знайшов суттєві розбіжності із тим, що він говорив на досудовому слідстві.

Допитаний у якості свідка був також і товариш підсудного Денис Забєлін. Він розповідає про те, що у той вечір його та Олега Дороша неодноразово побили. Але подробиць він не пам’ятає, бо був добряче п’яний.

Потерпілий Микола Плагов (йому вдалось вижити після важкого поранення) факт неодноразового побиття заперечує. Він стверджує , що конфлікт і сутички були лише біля магазину «Оксамит». Що сталось насправді того трагічного вечора і чи дійсно Олег Дорош не міг не стріляти належить вияснити суду. Судді мають вислухати близько 20 свідків.

Читайте також: У Павлограді поховали бійця 93-ї бригади