Павлоградський активіст Володимир Курдюков став переможцем  Всеукраїнського конкурса на найкращі антикорупційні кампанії та журналістські розслідування.

У конкурсі взяли участь активісти «Майстерні активних громадян». Навчання в «майстерні» проходило упродовж півроку (із січня по червень 2016) на всій території України. На завершальному етапі навчання активістам запропонували взяти участь у Всеукраїнському конкурсі. Володимир представив свою роботу «Транспортні баталії місцевого значення», котра публікувалась на інтерент-порталі tv-news.dp.ua і викликала певний резонанс серед мешканців міста, перевізників та місцевих чиновників.

Матеріал мав успіх і Володимир увійшов у двадцятку найкращих зі всієї України. Серед переможців він єдиний із Дніпропетровщини.

Презентація робіт та вручення переможцям дипломів і пам’ятних подарунків проходило 1 липня у Києві.

«Було дуже цікаво. Дуже цікаві були роботи у учасників із Західної України. Вони порахували скільки коштує людське життя в перерахунку на вартість ремонту дороги. Були теми по шкільному харчуванню, батьківських внесках. Всі наші матеріали розкидають по мережах і можливо запросять до участі у якість грантовій програмі. Для мене власне було також дуже корисним спілкування із цікавими людьми , послухати нові ідеї, нові напрямки. І декотрі із них думаю, що можна відпрацювати і в Павлограді», – розповів tv-news.dp.ua Володимир Курдюков.

До речі

Матеріал, із котрим Володимир ішов на конкурс (про порушення у роботі транспортної комісії) зараз розглядається у Павлоградському міськрайонному суді. Уже відбулось перше судове засідання. Ми слідкуватимемо за подальшим розвитком подій та інформуватимемо про це наших читачів.