Сімейну династію Сергія Денисенка продовжив його син Олександр.

Голова династії, Сергій Миколайович, пов'язав свою долю з пожежною охороною в 1991 році. Навчався на воєнній кафедрі Дніпропетровського Національного гірничого університету за спеціальністю підземна розробка родовищ корисних копалин. Одразу після закінчення навчання влаштувався на роботу інспектором 27 самостійної державної пожежної частини Павлограда.

Він виїжджав на дослідження пожеж і кваліфіковано готував технічні висновки. Брав участь у ліквідації масштабних лісових пожеж, пожеж в квартирах та приватних будинках, врятував не одне людське життя. У 2010 році Сергій Денисенко вийшов у відставку на посаді начальника 50-ї самостійної державної пожежної частини міста Тернівка у званні майора служби цивільного захисту.

Любов до професії, вірність обов'язку захищати людей від пожеж в повній мірі передав Сергій Миколайович своєму сину. Сьогодні Олександр – його гордість, – продовжує сімейну династію.

З 15.08.2006 до 21.06.2010 він – курсант Університету цивільного захисту України.

У 2010 – старший інженер 27 самостійної державної пожежної частини Павлограда , з 2011 і по теперішній час – начальник другого караулу 27 державної пожежно-рятувальної частини.

На прохання згадати найнебезпечніші пожежі, Олександр розповів про серпень 2010 року, коли батьку та сину довелося разом попрацювати у лісовому масиві урочища «Піски». Там горіло 60 га хвойного лісу, із них 10 га верхового.

Та про 2015 рік, коли Олександр зі своїм караулом виїжджав на гасіння пожежі бензовозу, де існувала вірогідність вибуху.

У колективі Олександр користується повагою та авторитетом. Під час бойової роботи на пожежах, ліквідації аварій, у складних обставинах орієнтується швидко, приймає правильні рішення.

У Олександра Денисенка росте син, Нікіта, з яким він намагається проводити весь вільний час. Цілком можливо, що минуть роки і Нікіта Денисенко продовжить династію свого роду.