і при цьому будуть страшенно ввічливими і толерантними.

Окрім охайного вигляду у водіїв вимагатимуть зупинятись строго на зупинках. Але перед цим розроблять чітку дислокацію зупинок і обладнають їх. Повідомив міський голова Анатолій Вершина.

Матеріал за темою: У Павлограді переглянуть розміщення зупинок громадського транспорту

«Ми зараз розробляємо дислокацію зупинок повністю по всьому місту. Узгодимо їх із пасажироперевізниками, з громадськістю для того, щоб чітко визначити, що це зупинка. Зробити там, за необхідності, заїзди , накриття і поставити в рамки перевізників, щоб вони не зупинялись на кожному стовпі. Я розумію, що людям хочеться, аби їм було ближче. Але я вважаю, що автобусні зупинки мають бути передбачені і автобуси мають зупинятись тільки на зупинках і більш ніде. Якщо треба зупинитись в іншому місці, то це вже потрібно викликати таксі», – сказав Анатолій Вершина.

Жорсткішими стануть також вимоги до водіїв щодо зовнішнього вигляду та культури поведінки.

«Я хочу бачити пасажирський транспорт, де водії не в шортах і футболці, з мобілкою і з цигаркою. Охайний вигляд, Ввічливе обслуговування. Ці вимоги будуть жорсткішими. Потрібно так працювати. Я не вимагаю нічого такого, що б не можна було виконати», – наголосив міський голова.

Окрім «кнута» буде також і «пряник». Перевізникам обіцяють компенсувати перевезення пільговиків. Кошти виділять із міського бюджету.

Читайте також: Павлоградські перевізники погрожують припинити перевезення пільговиків

 

Коментарі   

+1 # Сава 16.08.2016, 17:13
І на додачу ввести "злих" контролерів на маршрутах. А якщо серйозно, то заходи вірні, але наші водії розбещені до краю і будуть відстоювати свою свободу і "значимість" аж до страйку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Анатолий 16.08.2016, 18:57
І відстоюватимуть своє право їздити в шортах і з цигаркою, бо це ж утискує їх свободу. Порох сволоч
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата